SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
176 421 €
(1 307 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
135 m²
شارع اللواء مؤمن البنان

slaapkameratypical
vlak135 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Wake up to panoramic Red Sea views from this spacious top-floor apartment at Ibiza Bay in Al Ahyaa. Combining resort-style living, strong rental appea...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

شارع اللواء مؤمن البنان
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Padsabroad