SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
168 800 €
(1 197 € / m²)
Verkoop
4
2+
141 m²
شارع يوسف عفيفى

slaapkamer4
vlak141 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Discover upscale coastal living in this spacious 3-bedroom apartment featuring 2 full bathrooms with showers, an additional guest toilet, and a balcon...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

شارع يوسف عفيفى
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Homes Bay