SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
60 980 €
(1 525 € / m²)
Verkoop
1
1
40 m²
شارع يوسف عفيفى

slaapkamer1
vlak40 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Discover upscale coastal living in this modern 40 sqm studio featuring a large panoramic window with plenty of natural light and beautiful open views....

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

شارع يوسف عفيفى
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Homes Bay