SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
26 229 €
(656 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
40 m²
شارع النصر

slaapkameratypical
vlak40 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Studio – Unit 103Unit Details* Type: Studio* Floor: 1st Floor* Unit Number: 103* View: Pool View* Size: 40 m²---Price* Total Price: 1,600,000 EGPProje...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

شارع النصر
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ElBedihy & Co Real estate and Legal Services