SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
63 920 €
(687 € / m²)
Verkoop
2
1
93 m²
ميدان شيري

slaapkamer2
vlak93 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

🏠 High ROI Opportunity – Two Bedroom, Flexible Payment Plans 📐 Size: 94 sqm💰 Total Price: 4,587,200 EGP 🔥 Cash Price (15% Discount): 3,899,120 EGP...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

ميدان شيري
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Hurghadians Property development