SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
131 147 €
(2 115 € / m²)
Verkoop
2
1
62 m²
شارع النصر

slaapkamer2
vlak62 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Discover modern living in one of Hurghada’s most vibrant and prestigious locations ✨Riva combines elegant architecture, premium finishes, and a prime ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

شارع النصر
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Hurghadians Property development