SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
47 213 €
(944 € / m²)
Verkoop
1
1
50 m²
شارع يوسف عفيفى

slaapkamer1
vlak50 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

The new resort on the 8 km long Mamsha promenade, Grand Rock Resort, will be handed over in December 2026. This smaller complex, situated on 6,000 m²,...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

شارع يوسف عفيفى
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Homes Bay