SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
52 800 €
(776 € / m²)
Verkoop
1
1
68 m²
ميدان شيري

slaapkamer1
vlak68 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

 Your dream home is ready and waiting! No construction delays, no waiting lists—Immediate Delivery for this stunning 68 SQM studio with a massive balc...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

ميدان شيري
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Hurghadians Property development