SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
34 622 €
(721 € / m²)
Verkoop
1
1
48 m²
شارع النصر

slaapkamer1
vlak48 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

One Bedroom Apartment – Unit B108Unit Details* Type: 1 Bedroom* Floor: 1st Floor* Unit Number: B108* View: Pool & Street View* Size: 48 m²--PricePayme...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

شارع النصر
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ElBedihy & Co Real estate and Legal Services