SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
47 768 €
(796 € / m²)
Verkoop
2
1
60 m²
ميدان شيري

slaapkamer2
vlak60 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Property Details:60SQM, Fourth floor, front Seaview, with balconyPrice: €47,768 (Get 15% discount if you pay cash and save €7,165)Resort-Style Communi...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 7dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

ميدان شيري
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Homes Bay