Lijst met aanbiedingen
12
12
12
52 459 €
(820 € / m²)
Verkoop
1
1
64 m²
حى مجاويش
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
1
vlak
64 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Unit Details** Unit No.: 103* Floor: Ground Floor* Type: 1 Bedroom* Size: 64 m²* View: Street View* Total Price: 3,200,000 EGPCash Price (20% Discount...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
Staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
5dagen
Bijgewerkt:
5dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
حى مجاويش
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.
Geef het exacte adres op.
Kaart vergroten
Openbare voorzieningen
ElBedihy & Co Real estate and Legal Services
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper
ElBedihy & Co Real estate and Legal Services
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper