SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
231 755 €
(2 051 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
113 m²
Las Terrenas - Sánchez, Las Terrenas

slaapkameratypical
vlak113 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

An exclusive boutique condominium development located in the vibrant touristic center of Las Terrenas — one of the most sought-after destinations on t...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 492dagen
Bijgewerkt: 35dagen

Plaatsen

Las Terrenas - Sánchez, Las Terrenas
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Patrick Johnston