SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 422 248 €
(2 402 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
592 m²
Higüey

slaapkameratypical
vlak592 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Welcome to a stunning expression of Caribbean elegance in this exceptional 4-bedroom, 4.5-bath residence, complete with service quarters and a full ba...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Higüey
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Jelena Golubovic