SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
178 693 €
(1 430 € / m²)
Verkoop
1
2+
125 m²
Yeniboğaziçi

slaapkamer1
vlak125 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

يقع المجمع السكني في منطقة ينيبوجازيتشي في فاماغوستا ، أحد أشهر المواقع السياحية في شمال قبرص ، على بعد 800 متر تقريبًا من الشاطئ. تجذب السياح المحليي...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 492dagen
Bijgewerkt: 491dagen

Plaatsen

Yeniboğaziçi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Summer Home Turkey