SUPA24
Overig
Overig
Overig
185 000 €
(2 534 € / m²)
Verkoop
2
1
73 m²
Asteron, Ορόκλινη

slaapkamer2
vlak73 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Modern 2-bedroom ground-floor apartment for sale in Oroklini, set within a stylish new residential development of just sixteen thoughtfully designed a...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Asteron, Ορόκλινη
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home