SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
378 000 €
(3 979 € / m²)
Verkoop
2
1
95 m²
Parou, Λεμεσός

slaapkamer2
vlak95 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

En moderne bolig med 2 soveværelser i Zakaki, Limassol, er til salg i et område i rivende udvikling, der er ved at blive et af byens mest attraktive i...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Parou, Λεμεσός
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

John Taylor Cyprus