SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 800 000 €
(669 € / m²)
Verkoop
4
1
2.690 m²
Alexandrou Moraitidi, Λεμεσός

slaapkamer4
vlak249 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenJa
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

YOO Limassol, inspired by Philippe Starck, redefines the notion of belonging on the Mediterranean coast. More than a residence, it is a lifestyle—an i...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 237dagen
Bijgewerkt: 173dagen

Plaatsen

Alexandrou Moraitidi, Λεμεσός
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

RE House

Elena Melnikova, REHOUSE INTERNATIONAL REAL ESTATE L.L.C