SUPA24
10 500 000 €
(27 344 € / m²)
Verkoop
4
2+
384 m²
28 Oktovriou, Λεμεσός

slaapkamer4
vlak384 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

As the only residence in the tower to occupy an entire floor, our exclusive four-bedroom sky villa offers an unrivaled sense of space, privacy, and pr...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 346dagen
Bijgewerkt: 346dagen

Plaatsen

28 Oktovriou, Λεμεσός
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses