SUPA24
Overig
Overig
Overig
499 950 €
(4 166 € / m²)
Verkoop
2
2+
120 m²
Ravine Path, Kouklia

slaapkamer2
vlak120 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

STUNNING 2 BEDROOM APARTMENT WITH PANORAMIC SEA AND MOUNTAIN VIEWS IN THE HEART OF APHRODITE HILLS RESORT WITH TITLE DEEDS

Ander
Leeftijd van het aanbod: 6dagen
Bijgewerkt: 6dagen

Plaatsen

Ravine Path, Kouklia
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

A&C Buycyprus LTD

Maxine Droushiotis