SUPA24
Overig
Overig
Overig
699 000 €
(6 355 € / m²)
Verkoop
3
2+
110 m²
Sotiraki Markidi, Kato Paphos

slaapkamer3
vlak110 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

For sale is a modern penthouse apartment currently under construction in the heart of Kato Paphos. With a generous internal space of 110 m2, this prop...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 60dagen
Bijgewerkt: 31dagen

Plaatsen

Sotiraki Markidi, Kato Paphos
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home