SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
928 274 €
(3 713 € / m²)
Verkoop
5
2+
250 m²
Cenktas Sokak, Girne

slaapkamer5
vlak250 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

شقق ذات إمكانات دخل إيجارية عالية في جيرنه شمال قبرص
تشتهر جيرنه بمينائها المذهل وجمالها الطبيعي وشواطئها في شمال قبرص. وهي تجتذب السياح والمستثمرين م...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 163dagen
Bijgewerkt: 151dagen

Plaatsen

Cenktas Sokak, Girne
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

TEKCE Real Estate