SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
285 910 €
(3 666 € / m²)
Verkoop
3
2+
78 m²
Gazimağusa

slaapkamer3
vlak78 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

شقق في مجمع متطور في شمال قبرص تاتليسو
تقع الشقق في منطقة متشابكة مع الطبيعة في تاتليسو، في شمال قبرص، غازيماغوسا. تاتليسو هي منطقة سكنية مثالية تتميز...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

Open leefruimteKeukenapparatuurHouten vloerStoepHoge plafondsNa reconstructieNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 495dagen
Bijgewerkt: 494dagen

Plaatsen

Gazimağusa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

TEKCE Real Estate