SUPA24
Overig
Overig
Overig
295 000 €
(3 734 € / m²)
Verkoop
2
2+
79 m²
Odyssea Elyti, Δήμος Λάρνακας

slaapkamer2
vlak79 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

A boutique residential development ideally situated in the highly desirable Faneromeni area of Larnaka. Positioned within walking distance of the Chur...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Odyssea Elyti, Δήμος Λάρνακας
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home