SUPA24
Overig
Overig
Overig
220 000 €
(2 200 € / m²)
Verkoop
3
2+
100 m²
Oron, Δήμος Λάρνακας

slaapkamer3
vlak100 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Listing refers to a Three Bedroom Apartment located on the second Floor. This residential project in Kamares is positioned in one of Larnaca’s fastes...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Oron, Δήμος Λάρνακας
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home