SUPA24
Overig
Overig
Overig
235 000 €
(2 156 € / m²)
Verkoop
2
2+
109 m²
Ραφαηλ Σαντη, Δήμος Λάρνακας

slaapkamer2
vlak109 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Experience elevated living in a thoughtfully designed residential area, where comfort meets sophistication. These generously sized apartments boast pr...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 215dagen
Bijgewerkt: 168dagen

Plaatsen

Ραφαηλ Σαντη, Δήμος Λάρνακας
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses