SUPA24
Overig
Overig
Overig
520 000 €
(1 898 € / m²)
Verkoop
3
2+
274 m²
Afentrikas, Δήμος Λάρνακας

slaapkamer3
vlak274 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Ideally located in the heart of the city, this modern apartment building is positioned 1400m from Finikoudes promenade and 400m from the Larnaca New M...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 345dagen
Bijgewerkt: 315dagen

Plaatsen

Afentrikas, Δήμος Λάρνακας
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses