SUPA24
Overig
Overig
Overig
328 000 €
(3 381 € / m²)
Verkoop
2
1
97 m²
Αριστοτέλους Σάββα, Anavargos

slaapkamer2
vlak97 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

A modern apartment building with bright and spacious units located in a very convenient and central area in Paphos. Just minutes away from the Interna...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 343dagen
Bijgewerkt: 343dagen

Plaatsen

Αριστοτέλους Σάββα, Anavargos
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses