SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
74 493 €
(876 € / m²)
Verkoop
3
2+
85 m²
Carrera 84, Cali ciudad

slaapkamer3
vlak85 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Venta Apartamento Edificio sur Central Cali Apartamento Remodelado, piso en Porcelanato, en segundo piso con ascensor, único con doble acceso, 3 habit...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

VloerOpen leefruimteApart toiletNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 494dagen
Bijgewerkt: 494dagen

Plaatsen

Carrera 84, Cali ciudad
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Alexander Ochoa