SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
803 892 €
(7 375 € / m²)
Verkoop
2
2+
109 m²
Main Street, Vancouver

slaapkamer2
vlak109 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

West-facing patio ‘backyard’ w/a condo price tag! This beautifully renovated home offers a rare opportunity to enjoy elevated living in a prime Main S...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 15dagen
Bijgewerkt: 14dagen

Plaatsen

Main Street, Vancouver
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Engel & Völkers Vancouver