SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
195 835 €
(2 200 € / m²)
Verkoop
6+
1
89 m²
Rue du Daim, Québec

slaapkamer6+
vlak89 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Superbe condo construit en 2007, bien entretenu et situé à proximité de tous les services avec prise de possession flexible. L'aire ouverte du salon, ...

Parameters

Gegenereerd door AI

Open leefruimteBadDouchecabineTerrasGeschikt voor huisdierenKeukenapparatuur

Ander
Leeftijd van het aanbod: 67dagen
Bijgewerkt: 11dagen

Plaatsen

Rue du Daim, Québec
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

VIA CAPITALE ÉLITE