SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
200 140 €
(2 441 € / m²)
Verkoop
6+
1
82 m²
Rue de la Chapelle, Québec

slaapkamer6+
vlak82 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Superbe condo situé en plein centre-ville de Québec. Offrant une belle luminosité et des espaces généreux, cette unité est idéalement localisée à prox...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 110dagen
Bijgewerkt: 39dagen

Plaatsen

Rue de la Chapelle, Québec
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Via Capitale Équipe