SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
880 492 €
(7 399 € / m²)
Verkoop
6+
2+
119 m²
Boulevard Laurier, Québec

slaapkamer6+
vlak119 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Exceptional penthouse in the prestigious SWL. This elegant 1,284 sq. ft. residence offers a refined lifestyle with 10-foot ceilings, expansive windows...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 261dagen
Bijgewerkt: 27dagen

Plaatsen

Boulevard Laurier, Québec
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Engel & Völkers Québec