SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
364 355 €
(6 625 € / m²)
Verkoop
6+
2+
55 m²
George Butchart Drive, North York

slaapkamer6+
vlak55 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Modern and thoughtfully designed 1+1 bedroom, 2 full-bathroom suite with a large enclosed den. Includes one parking space and one locker, both conveni...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 98dagen
Bijgewerkt: 97dagen

Plaatsen

George Butchart Drive, North York
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Right at Home Realty, Brokerage*