SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
304 597 €
(3 501 € / m²)
Verkoop
6+
1
87 m²
Boulevard LaSalle, Montréal

slaapkamer6+
vlak87 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Stunning condo for sale in the green and sought-after Verdun neighborhood! This beautiful unit offers two generously sized bedrooms, a full bathroom,...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Boulevard LaSalle, Montréal
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

RE/MAX DYNAMIQUE INC.