SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
290 674 €
(4 037 € / m²)
Verkoop
6+
1
72 m²
Rue Harmony, Montréal

slaapkamer6+
vlak72 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Beautiful 2-bedroom apartment, fully renovated, ideally located just minutes from Frontenac metro station and Ontario Street. The open-concept layout ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 6dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Rue Harmony, Montréal
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Via Capitale du Mont-Royal