SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
220 392 €
(5 800 € / m²)
Verkoop
5
1
38 m²
Rue Peel, Montréal

slaapkamer5
vlak38 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Condo 1 chambre au Mary Roberts (MR), au 18e étage, lumineux avec une belle vue. Finitions haut de gamme, grand balcon, climatisation centrale. Le lux...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 78dagen
Bijgewerkt: 78dagen

Plaatsen

Rue Peel, Montréal
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Via Capitale Partenaires