SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
547 176 €
(3 553 € / m²)
Verkoop
5
1
154 m²
Rue Beaudry, Montréal

slaapkamer5
vlak154 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

CONDO À VENDRE - Ville-Marie2091 Rue Beaudry, apt. 240Montréal, QCH2L 3G4MLS/Centris #: 26655908Visite Virtuelle: https://my.matterport.com/show/?m=Bu...

Parameters

Gegenereerd door AI

Open leefruimteNatuurlijk lichtHoge plafondsHouten balken

Ander
Leeftijd van het aanbod: 158dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Rue Beaudry, Montréal
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

C21 Immo-Plus