SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
436 310 €
(5 896 € / m²)
Verkoop
5
2+
74 m²
Arbutus Way, Mississauga

slaapkamer5
vlak74 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

*Please View Tour* Welcome To Square One Amacon Built Luxury Lower Penthouse 1084 Sqft Of Living Space*This Suite Features 2 Bedrooms And 2 Washrooms ...

Parameters

Gegenereerd door AI

TerrasHouten vloerHoge plafondsKeukenapparatuurVloer

Ander
Leeftijd van het aanbod: 72dagen
Bijgewerkt: 72dagen

Plaatsen

Arbutus Way, Mississauga
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Right at Home Realty, Brokerage*