SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
454 279 €
(3 292 € / m²)
Verkoop
2
2+
138 m²
55 Street, Delta

slaapkamer2
vlak138 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Come and see this wonderful large GROUND floor apartment - it's like a Rancher in a condo building. Almost 1500 sq ft and walk out ground level to pat...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

55 Street, Delta
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Engel & Völkers Ocean Park