SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
201 577 €
(1 613 € / m²)
Verkoop
3
2+
125 m²
Pegasus Boulevard NW

slaapkamer3
vlak125 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Welcome home! The perfect home for any 1st-Time Home-Buyer; Investory or Family. This 1,351 SqFt ThreeStorey Townhouse boasts a Single Attached Garage...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 14dagen
Bijgewerkt: 14dagen

Plaatsen

Pegasus Boulevard NW
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

The Agency | Edmonton