Lijst met aanbiedingen
9
9
9
124 990 €
(2 155 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
58 m²
Блян, Варна
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
atypical
vlak
58 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
- АКТ 16 - НОВА ТУХЛА - ПАНОРАМА - ЗАВЪРШЕН ДО 'КЛЮЧ' - ПРОСТОР Детайлна информация на : www.novdom1.bg - Реф. : 85819 Консултант Недвижими Имоти ...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Gegenereerd door AI
Labels worden automatisch gegenereerd door kunstmatige intelligentie op basis van foto's en objectbeschrijvingen.
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
Staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
3dagen
Bijgewerkt:
3dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Блян, Варна
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.
Geef het exacte adres op.
Kaart vergroten
Openbare voorzieningen
НОВ ДОМ 1
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper
НОВ ДОМ 1
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper