SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
91 800 €
(1 055 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
87 m²
М4, Варна

slaapkameratypical
vlak87 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Двустаен апартамент с чиста площ от 87.42 кв.м., разположен в престижния четиризвезден хотел в курортния комплекс Златни пясъци. Хотелът се намира на ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

М4, Варна
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ЯВЛЕНА - ОФИС ВАРНА