SUPA24
130 000 €
(2 203 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
59 m²
Варна

slaapkameratypical
vlak59 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

АДРЕС предлага за продажба тристаен апартамент с функционално разпределение в кв.Младост 1. Имотът е с площ от 59 кв.м. и се състои от кухня с усвоен...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Варна
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АДРЕС