SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
134 990 €
(2 872 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
47 m²
Хан Севар, Варна

slaapkameratypical
vlak47 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

ОБЗАВЕДЕН - СРЕДЕН АПАРТАМЕНТ - ЮГОЗАПАД - РЕАЛНА КВАДРАТУРА - САНИРАН - Детайлна информация на : www.novdom1.bg - Реф. : 85746 Имотът Представлява...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Хан Севар, Варна
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

НОВ ДОМ 1