SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
240 000 €
(2 892 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
83 m²
Роза, Варна

slaapkameratypical
vlak83 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Предлагаме Ви за продажба тристаен апартамент в тухлена сграда 2007 г., находяща се в Цветен квартал гр. Варна. Слънчев апартаментът е с чиста п...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 16dagen
Bijgewerkt: 16dagen

Plaatsen

Роза, Варна
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

КВАДРАТ