SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
82 000 €
(1 302 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
63 m²
Варна

slaapkameratypical
vlak63 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Предлагаме Ви изискан двустаен апартамент, разположен в модерна сграда с луксозно изпълнение и внимание към всеки детайл. Консултант Недвижими Имоти: ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 14dagen
Bijgewerkt: 14dagen

Plaatsen

Варна
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

НОВ ДОМ 1