SUPA24
97 200 €
(1 620 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
60 m²
Варна

slaapkameratypical
vlak60 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

459666 Продавам двустаен апартамент в нова жилищна сграда в централната част на кв. Възраждане 1. Намира се в близост до Кауфланд, Била и Метро, автоб...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 100dagen
Bijgewerkt: 45dagen

Plaatsen

Варна
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

МИРЕЛА - гр. ВАРНА