SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
74 300 €
(2 008 € / m²)
Verkoop
1
1
37 m²
Созопол

slaapkamer1
vlak37 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

За повече информация обадете ни се на тел: 0882 817 497 или 056 828 449 и цитирайте референтния номер на имота: BS 90234. Отговорен брокер: Павел Ра...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Созопол
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

БЪЛГЕРИАН ПРОПЕРТИС