SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
235 130 €
(2 138 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
110 m²
Никола Станчев, София

slaapkameratypical
vlak110 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Тристаен апартамент с площ 110,08м2 / ЗП 88,61м2 Удобна локация в кв.Малинова долина. Един от най-бързо развиващите се квартали на София. Лесен достъ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Никола Станчев, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ИМОТЕКА