SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
429 000 €
(3 900 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
110 m²
Аксаков, София

slaapkameratypical
vlak110 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Тристаен апартамент в тухлена сграда на ул. Аксаков, в близост до ул. Цар Шишман. Разпределение: спалня, дневна с преход към втора спалня, кухня с ба...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Аксаков, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ДИКСИО ЕООД